Son 10 ayda 469 organize suç örgütü çökertildi

22 yıldır Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Yeniden Büyük ve Güçlü Türkiye için büyük bir gayretle çalışıyoruz.

İçişleri Bakanlığının sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, “22 yıldır Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Yeniden Büyük ve Güçlü Türkiye için büyük bir gayretle çalışıyoruz.” denildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye Yüzyılı hedefleri doğrultusunda kendilerine büyük bir destek verdiğini belirten bakanlık, son 10 ayda 15’i uluslararası, 40’ı ulusal, 78’i bölgesel, 36’sı yerel olmak üzere toplamda 469 organize suç örgütünün çökertildiğini açıkladı.

Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Organize suç örgütleri ile mücadelemiz devam ederken bazı sosyal medya hesaplarından Ankara İl Emniyet Müdürlüğü ile ilgili iddiaları içeren paylaşımlar yapılmaktadır.

Ankara İl Emniyet Müdürlüğünce daha önce soruşturması yapılan ve mahkeme süreci devam eden Ankara’daki bir organize suç örgütüyle ilgili sosyal medyadaki iddiaların açıklığa kavuşturulabilmesi için İçişleri Bakanlığımızca Mülkiye Müfettişleri görevlendirilmiştir.

Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılmaya devam edecektir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir