Survivor All Star’da ilk eleme adayı belli oldu! Avatar Atakan kendini yere bıraktı

Bireysel performans döneminin başladığını ifade eden Murat Ceylan, “Bildiğiniz üzere son dönem dediğimiz, Survivor’da artık bireysellik başladı. Her biriniz kendinizden sorumlusunuz. Performansınız sizi bu dönemde takım sorumluluğu hissetmeden finale götürecek. Bundan sonraki tüm dokunulmazlık oyunlarında, geriye kalan 8 kişi düdüğümle birlikte ilk olarak sıralama oyunundaki gibi birer birer parkuru yapacak ve sürenizi tutacağım. Atışlar bittikten sonra arkadaşlar en iyi süre, en kötü süreyle eşleşecek. Yani; 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 eşleşiyor. 2 olan bir üst tura çıkmaya hak kazanıyor ve arkadaşlar finalde rakiplerini eleyerek sadece bugün aranızdan bir kişi dokunulmazlık sembolünü alıyor. Sembolü kazanan kişi o gün dokunulmaz oluyor. Ertesi gün 2. dokunulmazlık oyununda dokunulmazlığı kalkıyor. Dokunulmaz olan kişi konseyde ilk eleme adayını belirliyor” dedi.

Yunus Emre ile Seda parkurda çarpıştı. Yunus Emre, ‘İyi misin?’ diye sordu. Seda, ‘Yok bir şey geçti, gel’ diyerek yarışmaya devam etti.

Atakan ve Nefise yarışırken oyun sonu Atakan kendini yere bıraktı. Arkadaşları ne olduğunu merak edince Atakan, ‘Sakat yerimi vurdum’ dedi.

DOKUNULMAZLIK SEMBOLÜ BATUHAN’IN

Nefise Karatay’la çıktığı dokunulmazlık finalinde 3-1 kazanan Batuhan Karacakaya dokunulmazlık sembolünün sahibi oldu. Batuhan; Seda, Ogeday ve Nefise’nin ödülden faydalanmasını sağladı.

İLK ELEME ADAYI ATAKAN

Konseyde Batuhan ilk eleme adayı olarak Avatar Atakan’ın ismini söyledi. Atakan, “Öncelikle Batuhan’ı tebrik ediyorum. Batuhan, finalin büyük adaylarından bir tanesi. Tabii bunun ilerisi var, ikinci oyunu var, düellosu var. Bir şeyler değişecek. Artık zaten her gün düellodayım gibi düşünüyorum.” ifadelerine yer verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir